Spotkanie w Nowym Targu pn. Przedsiębiorco! pomyśl o innowacyjności – to się opłaca

Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie
od 13.11.2017 10:00 do 13.11.2017 13:30
Nowy Targ, ul. Bolesława Wstydliwego 14 (starostwo powiatowe) parter, sala obrad

Uwaga!

Spotkanie zostało odwołane - przeczytaj komunikat

***

Uczestnicy spotkania

Spotkanie informacyjne dedykowane jest przedsiębiorcom z sektora mikro, mała, średnia firma zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich w związku z planowanym rozwojem firmy, w tym w zakresie: badań naukowych i innowacji, działań inwestycyjnych, poszukiwania nowych rynków zbytu, rozwoju kompetencji kadr.

Uwagi

Liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 9 listopada 2017 r. do godz. 12.00. O zakwalifikowaniu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń.

Ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami

Celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania i zapewnienia stosownego komfortu w przypadku, gdy w spotkaniu planuje wziąć udział osoba z niepełnosprawnością, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie pod nr (12) 616 0 616 lub elektronicznie na: fem@umwm.pl

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.