Niezwykła wystawa jest blisko Ciebie - zaproszenie do Wieliczki

13.04.2018
Czy Fundusze Europejskie są Ci bliskie? Bardziej niż myślisz, bo codziennie z nich korzystasz. Odwiedź wystawę „ Fundusze Europejskie Bliżej Ciebie” i przekonaj się, jaki mają wpływ na Twoje życie.

Wieliczka_wystawa.png

Gdzie są Fundusze?

Dlaczego coraz szybciej i wygodniej podróżujemy? Skąd służby ratownicze tak szybko dowiadują się o zagrożeniach? A może Twoje dziecko chodzi do nowego przedszkola lub żłobka, w Ty możesz z daleka obserwować czy dobrze się w nim bawi? To wszystko dzięki Funduszom. Zobacz wystawę i przekonaj się, jak z nich korzystasz.

Co możesz zobaczyć?

Wystawa pokazuje obszary, w których Fundusze wspierają nas najbardziej. Ukazuje też unikatowe dziedzictwo naturalne Małopolski, które dzięki unijnemu wsparciu, może być  lepiej chronione i coraz bardziej dla Ciebie dostępne. Dlatego Pustynia Błędowska nie zarośnie, a pomnik przyrody jakim jest strumień Czarna, nie zniknie. Te i wiele innych, niezwykłych miejsc zobaczysz na wystawie. Zainspiruj się i odkrywaj Małopolskę na nowo.

Gdzie i kiedy jest wystawa?

Wystawa będzie prezentowana w dniach 14-22 kwietnia 2018 r. na Rynku w Wieliczce.

***

Zapraszamy do Wieliczki, przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są Ci bliskie!

Przedstawione na wystawie projekty zostały dofinansowane z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013 (MRPO) oraz Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020 (RPO).