Niezwykła wystawa w Starym Sączu

Kategoria: Działania promocyjne
07.09.2018
Wystawa „Fundusze Europejskie bliżej Ciebie” odwiedzi kolejne miasto Małopolski. Już od 7 września zagości na Rynku w Starym Sączu.

Zaproszenie_na_wystawe_Sacz.jpg

Co na niej zobaczysz?

Obszary, które najbardziej rozwinęły się dzięki Funduszom Europejskim. To: bioróżnorodność, edukacja, uzdrowiska, zdrowie i bezpieczeństwo, przedszkola przedsiębiorczość oraz transport. Brzmi obco? W rzeczywistości jest Ci bliskie, bo z efektów Funduszy Europejskich korzystamy wszyscy.

Wystawa_zdjecia_Stary_Sacz_2.png

Bezpieczna Małopolska

Czy wiesz dlaczego służby ratownicze tak szybko dowiadują się o zagrożeniach i sprawnie na nie reagują? Bo z pomocą Funduszy Europejskich zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Sączu trafiły wozy strażackie, które pomagają lepiej chronić zdrowie i życie mieszkańców. 

Są doskonale przystosowane do akcji ratowniczych- jednorazowo mogą przewieźć ok. 3 tony wody lub 300 litrów środka pianotwórczego do gaszenia pożarów. Są wyposażone autopompy, ledowe maszty oświetleniowe, wyciągarki o sile 8 ton, a także zestaw do łączności radiowej. Wszystko po to aby szybciej i skuteczniej nieść pomoc Małopolanom.

Gdzie i kiedy jest wystawa?

Od 7 do 17 września 2018 r. wystawę można zobaczyć na Rynku w Stary Sączu.

Posłuchaj spotu!


Następnie wystawa zagości w kolejnych miastach:

  • Wadowice, Rynek 21 września – 4 października
  • Muszyna, Rynek 8 - 20 października 2018 r
  • Dąbrowa Tarnowska, Rynek 24 października - 5 listopada 2018 r.

Przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są dobre!