O Funduszach Europejskich dla przedsiębiorstw

Kategoria: Wydarzenia
20.03.2015

MLP2-640.jpg

Małopolscy przedsiębiorcy mieli szczególną okazję, by dowiedzieć się, co ich czeka dzięki Funduszom Europejskim na lata 2014-2020. Wszystko dzięki spotkaniu informacyjnemu, które odbyło się w czwartek 20 marca br. w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Zorganizowało je Województwo Małopolskie we współpracy z Małopolskim Związkiem Pracodawców Lewiatan.

Spotkanie otworzył  Marian Bryksy, prezes  Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan. Następnie Jakub Szymański, dyrektor Departamentu Zarządzania Programami Operacyjnymi UMWM, przedstawił ofertę wsparcia przedsiębiorczości w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa  Małopolskiego na lata 2014-2020. Zachęcił także do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych Szczegółowego Opisu Osi tego programu, które potrwają do 10 kwietnia br.

Uczestnicy otrzymali także wskazówki na temat praktycznego wymiaru przygotowania biznesu do aplikowania o środki unijne. O tym „Jak nie zmarnować czasu?” mówił Tomasz Sanecki, wiceprezes zarządu CERTUS Partnerzy Sp. z o. o.

W spotkaniu wzięło udział blisko 120 przedsiębiorców z terenu całej Małopolski. Była to znakomita okazja do zapoznania się ze zmianami jakie czekają właścicieli firm, którzy będą zainteresowani pozyskaniem dotacji z funduszy na lata 2014-2020.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami prezentowanymi podczas konferencji.