Rozwój z Funduszami

Kategoria: Wydarzenia
06.11.2018
5 spotkań dla małopolskich firm, które chcą się rozwijać ze wsparciem środków unijnych – to nasza oferta na tegoroczny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.

tydzien-przedsiebiorczosci.jpg

Czym jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości?

Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości byli: dawny premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown, brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark oraz prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana Carl Schramm. Pierwsza edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która odbyła się w 2008 roku od razu stała się największą globalną kampanią promującą postawy przedsiębiorcze wśród młodych ludzi.

Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

Województwo Małopolskie już po raz dziewiąty jest oficjalnym partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, organizując wydarzenie na poziomie regionu. Na stronie internetowej www.tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl można znaleźć program i szczegółowe informacje o wydarzeniach, które odbędą się w Krakowie od 12 do 18 listopada br. Dla zainteresowanych przygotowano indywidualne konsultacje, szkolenia, wykłady, warsztaty, a nawet...testy i gry.

Rozwój z Funduszami

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Małopolsce zapraszają na spotkania małopolskie firmy, w szczególności mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które chcą się rozwijać ze wsparciem środków unijnych. Podczas spotkania zostaną opisane pierwsze kroki, które należy podjąć, aby ubiegać się o wsparcie.

Zarejestruj się

Na spotkania organizowane przez Punkty Informacyjne obowiązuje wcześniejsza rejestracja za pomocą elektronicznych formularzy:

Nie tylko spotkania

Dodatkowo ekspertów z Punktów Informacyjnych będzie można spotkać na lekcjach europejskich w
szkołach średnich w Tarnowie i Krościenku nad Dunajcem oraz na stoisku informacyjnym podczas Spotkania Młodego Biznesu 12 listopada br. w Krakowie.