Spędź z nami weekend w Niepołomicach 23-24 czerwca

Kategoria: Wydarzenia
22.06.2018
Przed nami kolejny Weekend z Funduszami. Dołącz do grona osób, które skorzystały z bezpłatnych porad na temat Funduszy Europejskich. Czekają liczne atrakcje i nagrody, które możesz wygrać w naszych konkursach.

640x359_niepolomice.jpg

Spotkajmy się w Niepołomicach, miejscu w którym myśli się o przyszłości. Tu dzięki dobremu wykorzystaniu środków unijnych rozwija się nowoczesna przedsiębiorczość, zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju. Program ograniczenia niskiej emisji dla gminy, budowy Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Podłężu i Woli Batorskiej, modernizacja instytucji publicznych z zastosowaniem pomp ciepła i fotowoltaiki, to przykłady realizowanych tu, zrównoważonych projektów.

Z myślą o mieszkańcach, którzy chcą łatwiej i szybciej załatwiać urzędowe sprawy takie jak płacenie podatków, gospodarka odpadami, płatności internetowe, wdrażany jest projekt Cyfrowe Niepołomice. Dzięki niemu kontakt z urzędem jest możliwy bez wychodzenia z domu.

Co przygotowaliśmy dla Niepołomic?

Najlepsi specjaliści przez dwa dni będą odpowiadali na pytania jak dzięki Funduszom Europejskim realizować plany i marzenia. Zobacz najczęściej zadawane pytania.

 • Sprawdź jak unijne dotacje można wykorzystać w rozwoju biznesu: firma Protech Sp.z.o. zaprezentuje nowoczesne kotły grzewcze, LavaVision interaktywne maty edukacyjne, sterowane za pomocą pisaków świetlnych i w trybie sterowania ruchem. Natomiast MedApp Sp.zoo pochwali się analitycznym systemem Carna Life, który rozpoznaje ponad 20 nieprawidłowości w sygnałach EKG.
 • Zobacz ofertę instytucji dofinansowanych ze środków unijnych: Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, przyjedzie z przyrządami do wykonywania doświadczeń fizycznych, a Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa zaprezentuje eksperymenty z dźwiękiem oraz stanowiska odsłuchowe z płytami winylowymi.
 • W strefie mądrej rozrywki, na wszystkich chętnych będzie czekała fotobudka, dinozaur i puzzle 3D z Ogrodu Rozrywki w Inwałdzie
 • Sprawdź swoją wiedzę o Europie i Funduszach Europejskich. Możesz wygrać tablet, deskorolkę, hulajnogę i e-book
 • W niedzielę o 19.00 zapraszamy do plenerowego kina na pokaz filmu „Iluzja”.

Gdzie i kiedy będziemy?

 • 23-24 czerwca, Rynek                              

Zobacz program

SOBOTA 9:00-17:00

 • Konsultacje nt. unijnych dotacji  w Mobilnym Punkcie Informacji  o Funduszach Europejskich.

NIEDZIELA 13:00-19:00

 • Konsultacje nt. unijnych dotacji w Mobilnym Punkcie Informacji  o Funduszach Europejskich.
 • Prezentacja Beneficjentów Funduszy Europejskich
 • Konkursy i quizy z atrakcyjnymi nagrodami, do wygrania:  tablet, hulajnoga, deskorolka i e-book.
 • godz. 19.00 Kino plenerowe, pokaz filmu ,,Iluzja”

Spędź z nami ten weekend w Niepołomicach!