Spędź z nami weekend w Nowym Sączu, 19-20 maja

Kategoria: Wydarzenia
18.05.2018
Nowy Sącz to trzeci przystanek akcji "Weekend z Funduszami". Spotkaj się z nami na nowosądeckim Rynku, aby dowiedzieć się, jak skorzystać z dotacji.

Weekend_Nowy_Sacz_slajder.jpg

Daj się zainspirować sukcesem tych, którzy już z Funduszy skorzystali. Wejdź do strefy mądrej rozrywki i spędź ten weekend tak jak lubisz!

Mobilny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich

Miasteczko Funduszowe i Mobilny Punkt Informacji o FE, przez dwa dni zagoszczą na nowosądeckim Rynku. To doskonałe miejsce, aby rozmawiać o funduszach na realizację planów i marzeń. Dzięki unijnemu dofinansowaniu, uliczki Starówki zostały zrewitalizowane i dziś są wizytówką miasta. Spotkaj się z nami w miejscu przesyconym historią aby porozmawiać o swojej przyszłości.

Tu w Mobilnym Punkcie Informacji o FE, przez dwa dni nasi najlepsi specjaliści bezpłatnie doradzą jak skorzystać z dotacji na założenie firmy lub rozwój istniejącego biznesu, wymiany starego pieca i dofinansowanych kursów językowych lub prawa jazdy. Jeśli masz pomysł na projekt, zapytaj ekspertów jak go zrealizować.

Miasteczko Funduszowe pełne atrakcji

W sobotę w naszym Miasteczku Funduszowym czekają liczne atrakcje dla całej rodziny m.in. dinozaur  z Parku Dinolandia w Inwałdzie, fotobudka oraz niespodzianki z Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema. W miasteczku zagoszczą firmy, które dzięki Funduszom Europejskim rozwinęły swoje produkty. LavaVision zaprezentuje maty interaktywne dla dzieci, które w nowoczesny sposób bawią i uczą. Obecne będą też firmy Protech Sp. z.o.o., MedApp sp.zo.o., oraz Zakład Mechaniczny Precyzja. 

Przez cały dzień obywać się będą quizy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania tablet, hulajnoga, deskorolka i e-book. Na koniec dnia zapraszamy na seans filmu „Iluzja”  w kinie plenerowym.

Wszystkie atrakcje Weekendu z Funduszami są bezpłatne.

Kiedy i gdzie będziemy?

19-20 maja 2018 r. Rynek

Zobacz program imprezy

Sobota 13:00-19:00

  • Konsultacje nt. unijnych dotacji w Mobilnym Punkcie Informacji o Funduszach Europejskich.
  • Prezentacja Beneficjentów  Funduszy Europejskich.
  • Konkursy i quizy  z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania tablet, hulajnoga, deskorolka i e-book.
  • Bezpłatna strefa atrakcji dla całej  rodziny.
  • 19:00 Kino plenerowe, seans filmu „Iluzja”.

Niedziela 09:00-17:00

  • Konsultacje nt. unijnych dotacji w Mobilnym Punkcie Informacji o Funduszach Europejskich

Przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są dobre!

***

Organizatorem Weekendów z Funduszami jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.