Szansa rejestracji na Dni Otwarte

12.04.2017
Organizowane przez Ministerstwo Rozwoju Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największe wydarzenie, prezentujące projekty europejskie w Polsce. Do 18 kwietnia beneficjenci mają możliwość zgłoszenia w nich swojego udziału. Pozostało więc już niewiele czasu!

dofelogo.jpg

Tegoroczne Dni Otwarte odbędą się w całym kraju w dniach 18 - 21 maja. Oczywiście, możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć mają także beneficjenci z Małopolski.

Ideą Dni Otwartych jest przybliżenie jak najszerszemu gronu odbiorców, tego, co udało się zrealizować dzięki dofinansowaniu uzyskanemu ze środków unijnych. Wszyscy chętni beneficjenci funduszy europejskich otwierają w tych dniach podwoje swoich firm i instytucji, by w przystępny, atrakcyjny sposób pochwalić się swoim sukcesem.

Bezsprzecznie jest to znakomita forma promocji, do udziału w której zachęcamy. Jest to możliwe, dzięki zarejestrowaniu się za pomocą formularza.

Wszystkie zaplanowane wydarzenia mogą liczyć ze strony organizatorów na wszechstronną pomoc, w tym na profesjonalną promocję akcji w mediach, obecność na funkcjonalnej stronie internetowej, pakiet darmowych materiałów promocyjnych, współudział w opracowaniu koncepcji wydarzenia, obecność najciekawszych projektów w mediach. 

Aby wydarzenie odbiło się szerokim echem, wystarczy udostępnić swoją codzienną ofertę za darmo lub ze zniżką albo zaprezentować swoją siedzibę bądź projekt w ciekawy sposób.

Jeszcze jest szansa na rejestrację i udział w tym ciekawym projekcie. Zapraszamy beneficjentów funduszy europejskich do odwiedzenia strony Dni Otwartych Funduszy Europejskich oraz aktywne w nich uczestnictwo.