Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców. Zaproszenie na konferencję

05.12.2018

Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców dzięki Podmiotowemu Systemowi Finansowania otwierają przed firmami wiele możliwości korzystania z niezwykle konkurencyjnej oferty rynkowej. 

  • Jakie możliwości korzystania z oferty firm szkoleniowo-doradczych daje udział  w projekcie „Małopolskie Bony Rozwojowe”?
  • Jak korzystać z Bazy Usług Rozwojowych?
  • Co daje firmie małopolski certyfikat MSUES?
  • Jak obecnie funkcjonuje Zintegrowany System Kwalifikacji?
  • Z jakich projektów/programów mogą skorzystać przedsiębiorcy pragnący uzyskać wsparcie działalności gospodarczej ?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie Państwo w czasie konferencji „Usługi Rozwojowe dla Przedsiębiorców” , która odbędzie się w dniu 10 grudnia 2018 w Krakowie, w salach Muzeum Lotnictwa w Krakowie, al. Jana Pawła II 39. Konferencja będzie miejscem zdobycia praktycznej wiedzy, spotkania z najlepszymi ekspertami, wymiany poglądów oraz poznania zagadnień związanych  z Podmiotowym Systemem Finansowania. W programie nie zabraknie również oferty dotacji dla małopolskich przedsiębiorców na badania i rozwój.

Konferencja-Uslugi-Rozwojowe-dla-Przedsiebiorcow-10122018.jpg

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji o konferencji

Zarejestruj się

Program

Organizator - Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA z Partnerami: Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej zaprasza do udziału.