Wydłużony termin zgłoszeń

21.04.2017
Ministerstwo Rozwoju wydłużyło termin zgłoszeń projektów do Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Beneficjenci będą je mogli zgłaszać do 24 kwietnia 2017 r.

dofelogo.jpg

Organizowane przez Ministerstwo Rozwoju Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największe wydarzenie, prezentujące projekty europejskie w Polsce.

Tegoroczne Dni Otwarte odbędą się w całym kraju w dniach 18 - 21 maja. Oczywiście, możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć mają także beneficjenci z Małopolski.

Ideą Dni Otwartych jest przybliżenie jak najszerszemu gronu odbiorców, tego, co udało się zrealizować dzięki dofinansowaniu uzyskanemu ze środków unijnych. Wszyscy chętni beneficjenci funduszy europejskich otwierają w tych dniach podwoje swoich firm i instytucji, by w przystępny, atrakcyjny sposób pochwalić się swoim sukcesem.

Bezsprzecznie jest to znakomita forma promocji, do udziału w której zachęcamy. Jest to możliwe, dzięki zarejestrowaniu się za pomocą formularza.

Wszystkie zaplanowane wydarzenia mogą liczyć ze strony organizatorów na wszechstronną pomoc, w tym na profesjonalną promocję akcji w mediach, obecność na funkcjonalnej stronie internetowej, pakiet darmowych materiałów promocyjnych, współudział w opracowaniu koncepcji wydarzenia, obecność najciekawszych projektów w mediach. 

Aby wydarzenie odbiło się szerokim echem, wystarczy udostępnić swoją codzienną ofertę za darmo lub ze zniżką albo zaprezentować swoją siedzibę bądź projekt w ciekawy sposób.

Jeszcze jest szansa na rejestrację i udział w tym ciekawym projekcie. Zapraszamy beneficjentów funduszy europejskich do odwiedzenia strony Dni Otwartych Funduszy Europejskich oraz aktywne w nich uczestnictwo.