Zobacz Małopolskę na Rynku w Oświęcimiu

09.08.2018
Od 10 do 19 sierpnia na Rynku w Oświęcimiu można zobaczyć wystawę „Fundusze Europejskie bliżej Ciebie”. Chcesz sprawdzić ile zyskała Małopolska dzięki Funduszom Europejskim? Przyjdź na wystawę i sprawdź ile zyskałeś Ty.

Wystawa-oswiecim_640.jpg

Wszyscy codziennie korzystamy z efektów unijnych dotacji. Wśród prezentowanych na zdjęciach obszarów, które najbardziej rozwinęły się dzięki Funduszom są m.in. przedszkola. Mali Małopolanie zyskują szansę na dobry start w edukację w placówkach na miarę XXI wieku – z nowoczesnymi placami zabaw i bogatym wyposażeniem. Z wielu przedszkoli mogą też korzystać dzieci z niepełnosprawnościami, ponieważ obiekty zostały w pełni przystosowane do ich potrzeb. 

Wiele placówek dba o rozwiązania typowo ekologiczne. Instalowane są m.in. systemy do podgrzewania wody, które wykorzystują energię słoneczną. Fundusze Europejskie wychodzą naprzeciw każdego, a Małopolska dobrze to wykorzystuje, bo dostrzega wielkie potrzeby swoich małych mieszkańców.

Gdzie i kiedy można zobaczyć wystawę?

Wystawa będzie prezentowana w dniach 10 do 19 sierpnia a 2018 r. na Rynku w Oświęcimiu.

Przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są Ci bliskie, zapraszamy!

Przedstawione na wystawie projekty zostały dofinansowane z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013 (MRPO) oraz Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020 (RPO).

Posłuchaj spotu