Cykl bezpłatnych szkoleń „Miasto Zdrowia”

Kategoria: Wydarzenie
od 04.09.2015 09:00 do 04.09.2015 14:30

4 września w Krakowie rusza cykl bezpłatnych szkoleń „Miasto Zdrowia” na temat nowoczesnych rozwiązań medycznych dla województw, regionów i miast.

Organizatorami szkolenia w Krakowie jest Centrum Medyczne iMed24 oraz Comarch Healthcare S.A. Szkolenie objęte jest Patronatem Honorowym Marka Sowy - Marszałka Województwa Małopolskiego. 

"Miasto Zdrowia" to cykl bezpłatnych szkoleń dedykowanych osobom związanym z opieką medyczną w Polsce. Celem wydarzenia jest  propagowanie nowoczesnych rozwiązań w obszarze opieki medycznej oraz sposobów pozyskiwania funduszy unijnych na innowacyjne projekty z zakresu e-zdrowia. 

W trakcie szkoleń uczestnicy będą mieli również możliwość zyskania profesjonalnej i kompleksowej wiedzy na temat regionalnych platform wymiany danych medycznych popartej przykładami wdrożeń. 

Koncepcją „Miasta Zdrowia” mogą być objęte ośrodki medyczne (szpitale, przychodnie, poradnie) jednostki administracyjne oraz system oświaty i świat biznesu. „Miasto Zdrowia” zakłada nieprzerwaną opiekę medyczną, która jest dopasowana do potrzeb człowieka od momentu jego narodzin.  

Aby zrealizować założenia twórców koncepcji „Miasta Zdrowia” stosowana jest elektroniczna dokumentacja medyczna oraz rozwiązania zdalnej opieki medycznej z wykorzystaniem urządzeń Comarch Healthcare.

Na bezpłatne szkolenie zapraszamy w szczególności pracowników administracji publicznej, personel medyczny, a także przedstawicieli ośrodków naukowo-badawczych.

Więcej informacji o cyklu szkoleń

Rejestracja na szkolenia