III Małopolskie Forum Finansowe

Kategoria: Wydarzenie
od 15.06.2015 10:00 do 15.06.2015 18:00

Pieniądze dla firm od A do Z! Wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich ludzi biznesu!
W Krakowie, 15 czerwca br., rusza III Małopolskie Forum Finansowe - jedyna całodzienna impreza branżowa, oferująca zarówno aktywnie działającym przedsiębiorcom, jak i startującym firmom, pełny pakiet usług i informacji!

Tylko przez jeden dzień w Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu prowadzone będą
warsztaty, bezpłatne doradztwo biznesowe, wykłady z zakresu aktualnych możliwości dofinansowania działalności gospodarczej. Organizatorem imprezy jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. – największy partner biznesowy w Małopolsce. 

Nowością tegorocznej edycji Forum będą Targi Produktów Finansowych; blisko 40 banków, funduszy kapitałowych, funduszy poręczeniowych, instytucji otoczenia biznesu i firm konsultingowych zaprezentuje konkurencyjną ofertę kierowaną zarówno do startujący jak i prężnie działający przedsiębiorców z całej Małopolski. 

Co szczególnie cenne – w jednym miejscu pozyskać będzie można szczegółową ofertę wsparcia finansowego, ale i bezpłatnie skorzystać z usług doradców biznesowych, ekspertów z zakresu nowych programów unijnych i komercjalizacji prac badawczo-rozwojowych? Dodatkowo, w małych grupach prowadzone będą warsztaty przygotowania biznes planu oraz aplikacji unijnych. 

Dla wszystkich uczestników Forum niezwykle cennym wsparciem może okazać się branżowa konferencja „Finanse są ważne – skąd i jak pozyskać środki na rozwój firmy”, podzielona na trzy obszary tematyczne:

  1. Jak wejść na nowe rynki? - o narzędziach wsparcia, z których aktualnie korzystać mogą małopolscy eksporterzy mówić będą przedstawiciele Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz eksperci Centrum Business in Małopolska.
  2. Nowe pieniądze z funduszy europejskich – ofertę wsparcia innowacyjności i komercjalizacji badań naukowych przedstawią eksperci Politechniki Krakowskiej, Krajowych Punktów Kontaktowych Programów Badawczych UE oraz przedstawiciele Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.
  3. Programy dla przyszłych przedsiębiorców – obszar poświęcony start-up’om poprowadzony przez ekspertów Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości, Urzędu Pracy Banku Gospodarstwa Krajowego oraz MARR S.A.

Całodzienna i kompleksowa formuła III Małopolskiego Forum Finansowego to wyjątkowa okazja wsparcia biznesu w Małopolsce, pozwalająca nie tylko pozyskać branżowe informacje, skonsultować konkretne problemy przedsiębiorców i firm; to również szansa na bezpośrednie porównanie konkurencyjnych ofert, poznanie aktualnych trendów gospodarczych i nawiązanie kontaktów biznesowych. 

Zapraszamy: 15 czerwca 2015 r. w godz. 10.00-18.00 do Starej Zajezdni w Krakowie (ul. św. Wawrzyńca 12) na III Małopolskie Forum Finansowe.

WSTĘP WOLNY!

Rejestracja i więcej informacji