Małopolska myśli o Tobie. Festiwal Funduszy Europejskich

Kategoria: Wydarzenie
od 28.06.2015 12:00 do 28.06.2015 22:00
Tarnów: Rynek i Plac Rybny

Małopolska myśli o Tobie. Festiwal Funduszy Europejskich
28 czerwca, Tarnów
Zaprasza Marek Sowa, Marszałek Województwa Małopolskiego

To propozycja dla każdego na udany weekend i odkrycie kreatywnego oblicza Małopolski. Cykl letnich imprez plenerowych odbędzie się w sześciu miastach regionu: 28 czerwca w Tarnowie, 12 lipca w Oświęcimiu, 9 sierpnia w Nowym Sączu, 16 sierpnia w Rabce-Zdroju, 30 sierpnia w Dobczycach i 12-13 września w Krakowie.

W niedzielę, 28 czerwca, od godziny 12:00 na Rynku i Placu Rybnym w Tarnowie czekają dziesiątki atrakcji dla całej rodziny, m.in. interaktywny kącik zabaw, warsztaty poligraficzne, zajęcia edukacyjne, zabawy z dekorowaniem, warsztaty druku na odzieży, pokazy teatru tańca, warsztaty garncarstwa, ceramiki i rękodzieła ludowego, lecznicze masaże i konsultacje z zakresu profilaktyki zdrowia, a także konkursy z nagrodami.

Podczas Festiwalu, koncerty zagrają młode gwiazdy tarnowskiej sceny – finaliści Kontra -Takt oraz Sing&Record, a o 20:00 muzyczną ucztę dla ucha zaserwuje gwiazda wieczoru, czyli Krynicka Orkiestra Zdrojowa. Usłyszymy ją w repertuarze światowych sław, m.in. Celine Dion, Louisa Armstronga, Stinga, Michaela Buble, Franka Sinatry. Zagrają także rockową wersję V symfonii Beethovena.

W specjalnie zaaranżowanym miasteczku namiotowym będzie można spotkać małopolskich wystawców, którzy podjęli wyzwanie, skorzystali z unijnych dotacji i osiągnęli niebywały sukces. Imprezy, w sześciu miastach Małopolski, przybiorą formę targową, dlatego każdy z odwiedzających będzie mógł skorzystać z interesujących go atrakcji.

Więcej informacji o Festiwalu

Spot reklamowy

Dołącz do nas na Facebooku: wydarzenie Małopolska myśli. Festiwal Funduszy Europejskich