Wypromuj swój projekt na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich

Kategoria: Wydarzenie

Bezpłatna promocja swoich pomysłów biznesowych i uczestnictwo w prestiżowej ogólnopolskiej akcji – to korzyści wynikające z udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich.

Atrakcyjnymi projektami, swoimi dokonaniami i nietuzinkowymi pomysłami na biznes, zrealizowanymi za pomocą unijnego wsparcia, będzie można pochwalić się już w maju br. 

To druga edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej, koordynowanej przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Ubiegłoroczne wydarzenie przyciągnęło aż 970 beneficjentów, którzy przygotowali ponad 1300 atrakcji dla uczestników odwiedzających projekty. Aby wziąć udział w II edycji akcji, wystarczy „otworzyć” swoje stoisko dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 7 do 10 maja 2015 r. 

Wszystkich, którzy chcieliby bezpłatnie wypromować swój projekt, zapraszamy do udziału w akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy, dostępny na specjalnej stronie internetowej dedykowanej Dniom Otwartym Funduszy Europejskich. Znajdą się tam również wszystkie niezbędne informacje o akcji, jej uczestnikach, oferowanych przez nich atrakcjach, a także godziny otwarcia i mapki dojazdu. O wydarzeniu będą powiadamiać ogólnopolskie media, m.in. za sprawą spotu zapraszającego Polaków do udziału w akcji. A jeśli pojawią się pytania lub wątpliwości, proszę pisać na e-mail: funmalopolska@umwm.pl

Atrakcje mogą być różne, w zależności od rodzaju projektu – od darmowych usług (np. wizyta u fryzjera, który otrzymał fundusze na otwarcie salonu) poprzez prezentację nowoczesnej maszyny w fabryce, aż po przejażdżkę autobusem zakupionym ze środków unijnych. Ile projektów – tyle pomysłów! Pamiętaj, że zgłoszenie się do udziału w akcji wiąże się z akceptacją Regulaminu.

Już dziś zapraszamy na majówkę z Funduszami Europejskimi. Zarezerwuj termin w swoim kalendarzu pomiędzy 7 a 10 maja br.