Zaprezentuj swój projekt na imprezie subregionalnej

Kategoria: Wydarzenie

Zapraszamy przedsiębiorców, placówki kulturalne, szkoły, przedstawicieli branży turystycznej, instytucje naukowe i wszystkich, którzy chcą wziąć udział w przedsięwzięciu.  Jeśli masz nietuzinkowy pomysł jak zaprezentować swój projekt, chcesz wypromować swoją firmę lub pochwalić się innowacyjnym produktem, który powstał dzięki wsparciu Funduszy Europejskich, wypełnij dostępny poniżej elektroniczny formularz zgłoszeniowy.

Letnie imprezy plenerowe, organizowane przez Województwo Małopolskie, to doskonała okazja na zaprezentowanie dokonań związanych z Funduszami Europejskimi. Każdy z wystawców może pokazać swój oryginalny projekt, podzielić się sukcesami przedsiębiorstwa, zorganizować konkurs lub interaktywne warsztaty. Do udziału w imprezach zapraszamy małopolskich beneficjentów korzystających z dotacji unijnych w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013 i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. 

Imprezy, w formie targowej, odbędą się w sześciu miastach Małopolski. Do użytku wystawców udostępnimy miasteczko namiotowe, które zostanie zagospodarowane kreatywnymi pomysłami i animacjami angażującymi wszystkich do wspólnej zabawy. Dopełnieniem każdej z imprez będą konkursy, pokazy, eksperymenty i inne widowiskowe aktywności, przygotowane przez beneficjentów.

Przejdź do formularza rejestracyjnego i zgłoś swój projekt