Konkurs "Podbij Małopolskę"

Uwaga - wyniki :)

Laureaci konkursu "Podbij Małopolskę" to:

  1. Agata Motyka - nagroda: Tablet Apple iPad AIR 2
  2. Patrycja Korzekwa - nagroda: Tablet Lenovo Yoga 2
  3. Agnieszka Trybowska - nagroda: Sony Smartwatch Sw2

Serdecznie gratulujemy!

Z laureatami oraz wszystkimi uczestnikami konkursu skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia formy przekazania nagród gwarantowanych - gadżetów podróżnika.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

*******

Podbij Małopolskę i wygraj atrakcyjne nagrody!

Lubisz podróżować i odwiedzać ciekawe tereny? Szukasz odpowiedniego miejsca na weekendowy wypad z rodziną? Chciałbyś przy okazji zwiedzania Małopolski wygrać cenne nagrody?

Nic prostszego! Weź udział w Konkursie Podbij Małopolskę!

baner1.jpg

Ruszaj w podróż po Małopolsce szlakiem unijnych projektów. Odwiedź minimum 10 obiektów, które powstały lub odzyskały dawną świetność dzięki Funduszom Europejskim. Pobierz karnet z naszej strony internetowej lub w dowolnym obiekcie biorącym udział w konkursie. W każdym odwiedzanym miejscu przybij na nim pieczątkę. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Za co lubisz Małopolskę? Za zdobycie minimum 10 pieczątek i udzielenie odpowiedzi czeka na Ciebie nagroda gwarantowana – zestaw gadżetów przydatnych w podróży.

Dodatkowo masz szansę wygrać bardzo atrakcyjne nagrody: APPLE IPAD AIR 2, TABLET LENOVO YOGA 2 ORAZ SMARTWATCH SONNY SW2! Zdobędą je Ci, którzy oprócz zebranego kompletu min. 10 pieczątek udzielą najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie: Za co lubisz Małopolskę?

Wypełniony karnet należy dostarczyć:

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi
ul. Wielicka 72 a
30-552 Kraków
/lub/

Konkurs trwa do 30 października 2015 r.