Gra symulacyjna: Jak założyć i rozwijać Centrum Transferu Wiedzy?

od 24.11.2015 12:00 do 24.11.2015 15:00
Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ, Wydział Matematyki i Informatyki UJ, ul. prof. S. Łojasiewicza 6, Kraków

Gra symulacyjna "Jak założyć i rozwijać Centrum Transferu Wiedzy?" dedykowana jest pracownikom i doktorantom Uniwersytetu Jagiellońskiego zainteresowanym współpracą z biznesem. Uczestnicy gry założą i będą rozwijać jednostkę uczelnianą odpowiedzialną za współpracę z wybraną branżą gospodarki (Centrum Transferu Wiedzy). Praktyczne zarządzanie taką jednostką pozwoli na realne poznanie czynników wpływających na sukces współpracy z przedsiębiorstwami.

Zaproszenie kierowane jest do:

  • osób współtworzących wyodrębnione jednostki UJ, realizujących projekty B+R lub badania zlecone;
  • przedstawicieli zespołów UJ realizujących projekty B+R lub badania zlecone;
  • osób związanych z uczelnią, zainteresowanych tworzeniem takich jednostek. 

Miejsce warsztatu:

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ,
Wydział Matematyki i Informatyki UJ,
ul. prof. S. Łojasiewicza 6, Kraków 

Termin:

24 listopada (wtorek) 2015, godz. 12.00 -15.00 

Czas:

3 h

liczba miejsc ograniczona - konieczna rejestracja!

Rejestracja:

inkubator@uj.edu.pl w tytule „Gra symulacyjna" od 18 do 23 listopada 2015 r. O udziale w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń. Po otrzymaniu zgłoszenia należy poczekać na potwierdzenie zgłoszenia od koordynatora AIP UJ.

Organizatorzy:

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ
Centrum Transferu Technologii CITTRU
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Prowadzenie gry:

dr Seweryn Krupnik  - Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Certyfikowany kierownik projektów i trener, który prowadzi na Uniwersytecie Jagiellońskim zajęcia z zarządzania projektami i ewaluacji. Członek IPMA Polska oraz komisji rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Ewaluacyjnego. 

Koncepcja Centrum Transferu Wiedzy została opracowana i przetestowana w ramach projektu „SPIN – Model transferu innowacji w Małopolsce". Po rozegraniu gry będzie można uzyskać podstawowe informacje o projekcie SPIN i planach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego dotyczących wspierania funkcjonowania Centrów Transferu Wiedzy w najbliższych latach.  

Rozgrywka gry symulacyjnej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.