Spotkanie informacyjne "Innowacje Kariery Inspiracje" - Nowy Sącz

Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie
od 28.05.2015 10:00 do 28.05.2015 12:30
Nowy Sącz, Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University, ul. Zielona 27 (Budynek „C”)

Uczestnicy spotkania: spotkanie jest adresowane do osób fizycznych (w tym do studentów), które chcą uzyskać informacje, jak rozpocząć, bądź kontynuować swoja karierę i pozyskać dofinansowanie na realizację na terenie Małopolski projektów, m.in. w obszarze badań naukowych i innowacji, umiędzynarodowienia przedsiębiorstw, wykorzystania OZE.

Uwagi: Liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 26 maja br. do godz. 10.00. O zakwalifikowaniu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych: celem odpowiedniego przygotowania miejsca szkolenia i zapewnienia stosownego komfortu w przypadku, gdy w spotkaniu planuje wziąć udział osoba niepełnosprawna, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie pod nr (18) 442 25 78 lub elektronicznie na adres: fem_nowysacz@umwm.pl

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.