Spotkanie informacyjne „Kierunek rozwój - wsparcie z Funduszy Europejskich dla firm”

Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie
od 11.05.2021 16:00 do 11.05.2021 17:30
Szkolenie online

Uczestnicy spotkania

Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców, którzy chcą pozyskać wsparcie na rozwój działalności gospodarczej.
Podczas spotkania omówimy aktualne możliwości dofinansowania na rozwój działalności gospodarczej .  Przedstawione zostaną:

  • projekty, w których można wziąć udział,
  • obowiązujące zasady wsparcia,
  • ścieżki zgłoszenia się do projektów.

W trakcie trwania spotkania i po zakończonej prezentacji uczestnicy będą mogli zadawać pytania.

Uwagi

Spotkanie odbywa się w czasie rzeczywistym, poprzez platformę Cisco WebexMeetings.

Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 10.05.2021 r. do godziny 14.00.

Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail prześlemy Państwu link do zalogowania się na spotkanie. Link wyślemy dzień przed spotkaniem. 

Do spotkania mogą Państwo dołączyć na 15 minut przed jego rozpoczęciem oraz w trakcie jego trwania.

Dostęp do spotkania jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową i nie wymaga ściągania aplikacji na komputer/laptop. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy otworzyć wiadomość e-mail z linkiem i kliknąć ikonę „dołącz z przeglądarki”/„join from your browser”

W przypadku urządzeń mobilnych typu tablet/telefon prosimy zainstalować aplikację, zgodnie z instrukcją jaka się pojawi na ekranie. 

W kolejnym oknie prosimy wpisać swoje imię i nazwisko/ (nazwę użytkownika) oraz adres e-mail

Następny krok, to autoryzacja możliwości korzystania z mikrofonu i kamery internetowej. Prosimy o wybranie opcji zgodnej z Państwa preferencjami.  

W tym miejscu pojawi się też instrukcja korzystania z platformy tj. rozmieszczenie przycisków umożliwiających wybór połączenia audio, wyciszenie mikrofonu czy wyłączenie wideo.

Następnie mogą Państwo dołączyć do spotkania. W tym celu należy kliknąć przycisk „dołącz do spotkania”/„start a meeting”

W trakcie spotkania można zadawać pytania:

  • pisząc na udostępnionym na platformie chacie – przez cały czas trwania spotkania,
  • bezpośrednio – w czasie do tego wyznaczonym przez prowadzącego spotkania. 

Aby zapewnić odpowiedni komfort uczestnictwa w spotkaniu i uniknąć zakłóceń związanych z nadmiernym pogłosem w trakcie spotkania, prosimy o wyłączenie mikrofonu. W tym celu muszą Państwo nacisnąć znajdujący się w dolnej części ekranu klawisz z ikonką mikrofonu (opcja „wycisz” /„mute”).

Mikrofon prosimy włączać jedynie do zadawania pytań (opcja „wyłącz wyciszenie”/„unmute”). 

W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie nas o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.