Spotkanie informacyjne „Mój pierwszy biznes – środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej”

Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie
od 06.04.2021 16:00 do 06.04.2021 17:30
Platforma Cisco Webex Meetings

Uczestnicy spotkania

Na spotkanie zapraszamy osoby fizyczne, które chcą pozyskać wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Podczas spotkania omówimy aktualne możliwości dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Przedstawione zostaną:

  • projekty, w których można wziąć udział,
  • obowiązujące zasady wsparcia,
  • ścieżki zgłoszenia się do projektów.

W trakcie trwania spotkania i po zakończonej prezentacji uczestnicy będą mogli zadawać pytania.

Uwagi

Spotkanie odbywa się w czasie rzeczywistym, poprzez platformę Cisco Webex Meetings.

Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 05.04.2021 r. do godziny 14.00.

Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail prześlemy Państwu link do zalogowania się na spotkanie. Link wyślemy dzień przed spotkaniem.

Do spotkania mogą Państwo dołączyć na 15 minut przed jego rozpoczęciem oraz w trakcie jego trwania.

Dostęp do spotkanie jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową i nie wymaga ściągania aplikacji na komputer/laptop. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy otworzyć wiadomość e-mail z linkiem i kliknąć ikonę „dołącz z przeglądarki”/„join from your browser”.

W przypadku urządzeń mobilnych typu tablet/telefon prosimy zainstalować aplikację, zgodnie z instrukcją jaka się pojawi na ekranie.

W kolejnym oknie prosimy wpisać swoje imię i nazwisko/ (nazwę użytkownika) oraz adres e-mail.

Następny krok, to autoryzacja możliwości korzystania z mikrofonu i kamery internetowej. Prosimy o wybranie opcji zgodnej z Państwa preferencjami.

W tym miejscu pojawi się też instrukcja korzystania z platformy tj. rozmieszczenie przycisków umożliwiających wybór połączenia audio, wyciszenie mikrofonu czy wyłączenie wideo.

Następnie mogą Państwo dołączyć do spotkania. W tym celu należy kliknąć przycisk „dołącz do spotkania”/„start a meeting”.

W trakcie spotkania można zadawać pytania:

  • pisząc na udostępnionym na platformie chacie – przez cały czas trwania spotkania,
  • bezpośrednio – w czasie do tego wyznaczonym przez prowadzącego spotkania.

Aby zapewnić odpowiedni komfort uczestnictwa w spotkaniu i uniknąć zakłóceń związanych z nadmiernym pogłosem w trakcie spotkania, prosimy o wyłączenie mikrofonu. W tym celu muszą Państwo nacisnąć znajdujący się w dolnej części ekranu klawisz z ikonką mikrofonu (opcja „wycisz” /„mute”).

Mikrofon prosimy włączać jedynie do zadawania pytań (opcja „wyłącz wyciszenie”/„unmute”).

W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie nas o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.