Spotkanie informacyjne pn. Kierunek Kariera – oferta wsparcia szkoleniowego dla osób pracujących

Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie
od 22.03.2019 10:00 do 22.03.2019 12:30
Urząd Gminy w Nowym Targu, ul. Bulwarowa 9, parter, sala konferencyjna

Uczestnicy spotkania

Na spotkanie zapraszamy osoby pracujące, które mieszkają, pracują lub uczą się w Małopolsce i które chcą podnieść i potwierdzić swoje kompetencje oraz uzyskać kwalifikacje, w tym kwalifikacje zawodowe. 

WAŻNE: Ze wsparcia mogą skorzystać osoby w wieku 18-50 lat, w przypadku gdy posiadają wykształcenie co najwyżej średnie, natomiast osoby powyżej 50 roku życia – niezależnie od poziomu wykształcenia.

Podczas spotkania przedstawione zostaną informacje na temat systemu dofinansowania usług szkoleniowych dla osób pracujących w województwie małopolskim. Szczegółowo omówione zostaną zasady ubiegania się o środki w projektach Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa. 

W trakcie spotkania będzie można porozmawiać z ekspertem realizującym obydwa projekty.

Uwagi

Liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 15 marca 2019 r. do godz. 16.00. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu, bardzo prosimy o zgłoszenie tego faktu. Można to zrobić dzwoniąc pod nr 12 29 90 745 lub 12 616 03 83 lub na adres szkoleniafem@umwm.pl

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Osoby z niepełnosprawnością, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie specjalnych potrzeb. Można to zrobić dzwoniąc pod nr 12 616 03 83 lub pisząc maila na: szkoleniafem@umwm.pl

Dzięki temu, będziemy mogli odpowiednio przygotować miejsce spotkania i zapewnić Państwu stosowny komfort podczas udziału w spotkaniu.

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.