Szkolenie dla wnioskodawców Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego – Działanie 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym

Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie
od 30.04.2019 10:00 do 30.04.2019 16:00
Hotel „Beskid”, Nowy Sącz, ul. Limanowskiego 1, I piętro, sala „C”

Rejestracja

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe
Adresy nie są takie same.
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane

Uczestnicy spotkania

Szkolenie jest adresowane do potencjalnych beneficjentów Działania 8.5 RPO WM Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym, którymi są:

wszystkie podmioty, z wyłączeniem osób fizycznych (nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą lub oświatową na podstawie przepisów odrębnych), w tym w szczególności:

  • Przedsiębiorcy i pracodawcy,
  • Jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia,
  • Jednostki organizacyjne JST posiadające osobowość prawną,
  • Partnerzy społeczni i gospodarczy,
  • Organizacje pozarządowe.

Uwagi

Liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 25 kwietnia 2019 r. do godz. 16.00. O zakwalifikowaniu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń.

Ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami

Osoby z niepełnosprawnością, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie specjalnych potrzeb. Można to zrobić dzwoniąc pod nr 12 29 90 745 lub 12 616 03 73 lub pisząc maila na: fem_nowysacz@umwm.pl

Dzięki temu, będziemy mogli odpowiednio przygotować miejsce spotkania i zapewnić Państwu stosowny komfort podczas udziału w spotkaniu.

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.