Szkolenie w Krakowie dla beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 „Sporządzanie analizy finansowej i ekonomicznej projektów dofinansowanych ze środków UE”

Kategoria: jak uzyskać dofinansowanie
od 06.07.2021 09:00 do 06.07.2021 15:45
Szkolenie online

Uwaga!!

Z przyczyn niezależnych od organizatora szkolenie online dla beneficjentów RPO WM na lata 2014-2020 „Sporządzanie analizy finansowej i ekonomicznej projektów dofinansowanych ze środków UE” zaplanowane w dniu 6 lipca br. zostało odwołane.

Przepraszamy za wszelkie zmiany i problemy związane z odwołaniem szkolenia. Osoby, które już się zgłosiły lub są zainteresowane udziałem w szkoleniu zapraszamy na kolejny termin z tej tematyki we wrześniu br.

Uczestnicy spotkania

Szkolenie jest adresowane do beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Uwagi

Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, w związku z tym prosimy zgłaszać maksymalnie 2 osoby z jednej instytucji.
Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 2 lipca br. do godz. 14.00. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenie na szkolenie polega na podaniu swojego imienia, nazwiska, instytucji, adresu e-mail oraz numeru telefonu do kontaktu i jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych.

Zapraszamy do wcześniejszego przesyłania pytań dotyczących szkolenia na adres: fem@umwm.malopolska.pl, z dopiskiem w tytule: dot. szkolenia z analizy finansowej.

Odpowiedzi zostaną udzielone na sesji pytań w trakcie szkolenia.

Ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami

Celem odpowiedniego zapewnienia stosownego komfortu w przypadku, gdy w szkoleniu planuje wziąć udział osoba z niepełnosprawnością, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie pod nr 12 29 90 745, 12 616 06 86 lub elektronicznie na:  fem@umwm.malopolska.pl.

Szkolenie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.