Szkolenie w Krakowie dla beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 „Stosowanie przepisów wynikających z Prawa Zamówień Publicznych w projektach unijnych”

Kategoria: zamówienia publiczne
od 13.10.2021 08:30 do 13.10.2021 15:00
Szkolenie online

Uczestnicy szkolenia

Szkolenie jest adresowane do beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Uwagi

Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, w związku z tym prosimy zgłaszać maksymalnie 2 osoby z jednej instytucji. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 11 października br. do godz. 12.00. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie na szkolenie polega na podaniu swojego imienia, nazwiska, instytucji, adresu e-mail oraz numeru telefonu do kontaktu i jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych. 

Zapraszamy do wcześniejszego przesyłania pytań dotyczących szkolenia na adres: szkolenia.fem@umwm.malopolska.pl, z dopiskiem w tytule: dot. szkolenia z PZP.  Odpowiedzi zostaną udzielone na sesji pytań w trakcie szkolenia. 

Ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami 

Celem odpowiedniego zapewnienia stosownego komfortu w przypadku, gdy w szkoleniu planuje wziąć udział osoba z niepełnosprawnością, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie pod nr 12 616 06 86 lub elektronicznie na: fem@umwm.malopolska.pl . Szkolenie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.