CERIecon Playpark - nabór do projektu

Kategoria: Wydarzenia
06.03.2018
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz Wydział Rozwoju Miasta UMK serdecznie zapraszają krakowskie startupy do udziału w projekcie CERIecon Playpark.

board-2434015_640.jpg

Projekt realizowany jest w ramach projektu CERIecon – „CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network, ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Interreg Europa Środkowa (Central Europe). Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie jest jednym z 14 partnerów projektu.

W ramach projektu oferujemy:

 • miejsce do prowadzenia działalności, wykwalifikowanych mentorów i ekspertów, cykl szkoleń i warsztatów, które pomogą w założeniu firmy i przygotowania jej do wprowadzenia na rynek,
 • okazję do uczestniczenia w międzynarodowych szkoleniach, treningach i wymianach ze startupami z Brna, Rijeki, Wenecji, Stuttgartu, Wiednia i Bratysławy.

Nabór trwa do 25 marca. Ilość miejsc ograniczona.

Program trwa 6 miesięcy i kończy się wielkim finałem, podczas którego krakowskie startupy mogą rywalizować ze startupami z innych części Europy. Pierwszy finał, który odbył się w lutym 2018 roku w Stuttgarcie wygrał krakowski startup przygotowywany przez naszych ekspertów!

Playpark adresowany jest do start-upów oraz osób bądź stowarzyszeń, które chciałyby przekuć swój pomysł, projekt, prototyp, działanie itp. w ofertę biznesową, ale brakuje im doświadczenia bądź wiedzy w tym zakresie. Jeśli masz pomysł na taka innowację także możesz skorzystać z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci w jej dopracowaniu i skomercjalizowaniu. Szukamy nie tylko ofert biznesowych, ale także innowacji społecznych! Powstający w krakowskim Playparku startup innowacji społecznych dotarł podczas spotkania w Stuttgarcie do półfinału i zebrał wysokie oceny jury.

Koncepcja CERIecon Playpark ma na celu stworzenie optymalnego środowiska do generowania pomysłów, rozwoju, doskonalenia i przekształcania pomysłów w przedsiębiorców i młodych firmach w konkurencyjne i kompetentne organizacje gotowe na rynki i konkurentów.

Oferowane szkolenia obejmować będą m.in.:

 • zagadnienia związane z kreacją wizerunku oraz PR, z wykorzystaniem social media,
 • zagadnienia z produkcji i teorii IT;
 • wykorzystanie form wideo przy budowaniu marki i reklamie, wizualnej identyfikacji marki;
 • techniki sprzedaży i narzędzia wspomagające;
 • zagadnienia: jak rozmawiać z funduszami inwestycyjnymi;
 • zagadnienia związane z zarządzaniem procesem rekrutacyjnym;
 • podstawy prawne niezbędne przy zakładaniu działalności gospodarczej;
 • realia prawne na polskim i globalnym rynku towarów i usług;
 • sztukę negocjacji;

Szczegółowy program szkoleń i warsztatów uzależniony jest od ofert i zostanie przedstawiony uczestnikom projektu po zakończeniu procesu rekrutacji.

Do dyspozycji uczestników projektu zostaną także dodane specjalnie dla nich opracowane e-narzędzia umożliwiające nawiązywanie kontaktów z uczestnikami i ekspertami z innych krajów, a także prezentację projektów potencjalnym partnerom a może nawet inwestorom z całej UE.

W przypadku zainteresowania, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (.docx, 40 KB) i odesłać na adres e-mail: msp@um.krakow.pl. Pytania prosimy zgłaszać pod ten sam adres.

Więcej informacji o projekcie, rekrutacji i współpracy z uczestnikami można uzyskać w Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, tel. (12) 428 92 54 lub (12) 428 92 55, e-mail: aczubak@iph.krakow.pl

Ilość miejsc ograniczona. Wybór ofert zakwalifikowanych do projektu zostanie dokonany po zamknięciu rekrutacji.

Sprawdź informacje o projekcie