Dni Otwarte Funduszy Europejskich: Co w planie?

Kategoria: Wydarzenia
07.05.2018
W najbliższy piątek rozpoczynają się Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które potrwają 3 dni. Jakie atrakcje przygotowano w Małopolsce?

DOFE 2018.jpg

Dni Otwarte Funduszy Europejskich organizowane są już po raz 5. W czasie akcji - w tym roku od 11 do 13 maja - projektodawcy, którzy otrzymali wsparcie z Funduszy Europejskich, prezentują możliwości dostępne w ramach realizowanych inicjatyw bądź umożliwiają zwiedzanie miejsc na co dzień niedostępnych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (od godz. 13.00) na Rynku w Tarnowie w sobotę, 12 maja 2018 r., gdzie będzie można uzyskać informacje o aktualnie wdrażanych projektach dla osób młodych - do 30. roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, dających szansę na odbycie kursu, stażu czy otrzymanie dotacji na otwarcie własnej firmy.

Przybywający na tarnowski rynek dowiedzą się również, kto może wziąć udział w projekcie "Kierunek Kariera", czym jest Bilans Kariery, a także jak zdobyć bony na szkolenia językowe, komputerowe, kursy prawa jazdy kat. A, B, C, C+E.

Na stoisku będą też obecni przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowie, Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej i Instytutu Turystyki w Krakowie.

Ponadto atrakcje w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich przygotowali również:

Co jeszcze będzie się działo w Małopolsce? Sprawdź tutaj.