Fundusze Europejskie są w Małopolsce. 24 lutego na antenie TVP Kraków

22.02.2021
Przełomowe zabiegi operacyjne, wybudowane lub zmodernizowane oddziały, nowoczesny sprzęt i aparatura medyczna oraz alternatywne źródła energii – dzięki środkom unijnym małopolskie szpitale przeżywają prawdziwą rewolucję.

Trzeci odcinek programu „Fundusze Europejskie są w Małopolsce”, którego premierowa emisja odbędzie się w środę, 24 lutego 2021 r. poświęcony będzie inwestycjom unijnym w obszarze małopolskiej służby zdrowia. Zaprezentujemy projekty realizowane ze środków europejskich  w szpitalach: Na Klinach, w Limanowej, Nowym Targu, Chrzanowie  oraz  krakowskim szpitalu  im. L. Rydygiera.   

Ostatnie lata to szereg inwestycji przeprowadzonych w placówkach zdrowotnych, które sukcesywnie wspierały Fundusze Europejskie. Dzięki temu mieszkańcy Małopolski mogą być leczeni na najwyższym poziomie. Zapraszam do wspólnego oglądania kolejnego odcinka programu „Fundusze Europejskie są w Małopolsce

- mówi wicemarszałek Łukasz Smółka.

Fundusze Europejskie są w Małopolsce. Wersja z napisami.
Wersja z tłumaczem PJM oraz audiodeskrypcją

W cyklu programów telewizyjnych „Fundusze Europejskie są w Małopolsce” pokazujemy między innymi jak region walczy z pandemią i jaki w tym udział mają środki unijne, jaką rolę odgrywają Fundusze Europejskie w ożywianiu lokalnej gospodarki oraz w co Małopolska zainwestowała blisko 3 mld euro unijnych dotacji. Odwiedzamy miejsca, które skorzystały z Funduszy Europejskich, pokazujemy ludzi, którzy dzięki unijnym środkom rozwinęli swoje firmy.

„Fundusze Europejskie są w Małopolsce”
24.02.2021 r.,
godz. 18.05, TVP Kraków