Spotkanie w Nowym Sączu „Dotacje w zasięgu ręki - bony na innowacyjne rozwiązania dla firm”

Uczestnicy spotkania

Spotkanie informacyjne jest skierowane do mikro, małych i średnich firm, które chcą się rozwijać dzięki opracowaniu i wprowadzeniu do swojej działalności innowacyjnych rozwiązań. W szczególności zapraszamy firmy, które mają nowatorskie pomysły, ale nie mają doświadczenia w realizacji projektów badawczych. Podczas spotkania zostaną opisane pierwsze kroki, które należy podjąć, aby ubiegać się o wsparcie.

Uwagi

Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Zgłoszenia można przesyłać do wtorku, tj. 5 czerwca 2018 r. do godz. 12.00. Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. O przyjęciu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszenia.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych

Osoby z niepełnosprawnością, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie specjalnych potrzeb. Można to zrobić dzwoniąc pod nr (12) 616 0 372 lub pisząc maila na: fem_nowysacz@umwm.pl.

Dzięki temu, będziemy mogli odpowiednio przygotować miejsce spotkania i zapewnić Państwu stosowny komfort podczas udziału w spotkaniu.

Spotkanie:

  • odbywa się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2018,
  • jest bezpłatne, 
  • jest finansowane przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Informacje dotyczące lokalizacji spotkania dostępne są w Lokalnym Punkcie Informacyjnym w Nowym Sączu, ul. Wazów 3, tel. 12 616 03 71/72/73.

Zapraszamy!