Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2019 – rejestracja przedłużona do 19 kwietnia!

17.04.2019
Zrealizowałeś inwestycję dofinansowaną ze środków unijnych? – weź udział w największej akcji promującej sukcesy dotowanych projektów.

6 edycja Dni Otwartych FE została zaplanowana na termin 10 -12 maja br. Wydarzenie ma na celu zaprezentowanie mieszkańcom efektów inwestycji przeprowadzonych z unijnym wsparciem. Dla beneficjentów Funduszy Europejskich jest niepowtarzalną okazją do promocji własnych produktów i usług.

Aby dołączyć do wydarzenia należy w czasie trwania DOFE udostępnić zrealizowane przedsięwzięcie dla szerokiego grona odbiorców poprzez bezpłatne lub zniżkowe wejście na teren projektu i/lub korzystanie z niego. Zachęcamy także do organizacji dodatkowych atrakcji skierowanych do Małopolan: warsztatów, prezentacji, rajdów, pikników, koncertów, spotkań, zabaw, konkursów, gier -oraz wszelkich innych aktywności, które przyciągną i zaangażują odwiedzających.

Tegoroczna edycja akcji jest szczególna, gdyż łączy się z obchodami 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia i pokazania mieszkańcom województwa, jak środki unijne zmieniły nasze otoczenie przez te lata.
Bądźcie z nami 10 – 12 maja!

Uwaga!

Aby wziąć udział w DOFE, należy do 19 kwietnia br. wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: www.dniotwarte.eu

Masz pytania?

Skontaktuj się z koordynatorem akcji w Małopolsce:
tel. (12) 29 90 682 lub (12) 29 90 705