Fundusze Europejskie na Targach Pracy

Kategoria: Wydarzenia
21.09.2016
Blisko 100 wystawców z całej Małopolski, kilkaset ofert pracy oraz możliwość udziału w projektach aktywizujących zawodowo osoby bezrobotne – 27 września 2016 r. odbędą się w Krakowie Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Świadomie do celu”.

Swoje stoisko wystawiennicze będą miały także Fundusze Europejskie w Małopolsce oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Specjaliści z Głównego Punktu Informacyjnego przybliżą odwiedzającym możliwości wsparcia jakie dają Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego 2014-2020 oraz Krajowe Programy Operacyjne – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020. Zapraszamy osoby które planują założyć własny biznes, myślą o rozwoju firmy lub szukają kursów oraz szkoleń finansowanych ze środków unijnych.

Udział w Targach to doskonała okazja do zapoznania się nie tylko z szeroką bazą ofert pracy, planami rekrutacyjnymi firm oraz bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami, ale także szansa bliższego przyjrzenia się potencjałowi Funduszy Europejskich w Małopolsce.  

Udział w Targach jest całkowicie bezpłatny.

Kiedy? Gdzie?

Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Świadomie do celu”
Wtorek, 27 września 2016 r., godz. 10:00-14:00
Tauron Arena Kraków, ul. Lema 7

Zapraszamy!

Stoisko Funduszy Europejskich znajduje się w Strefie Przedsiębiorczości