„Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie” na Deptaku w Krynicy-Zdroju

12.10.2019
Już od 12 października funduszowa wystawa odwiedzi kolejne miasto Małopolski. Zapraszamy do Krynicy-Zdroju, gdzie przekonacie się, że Fundusze Europejskie są dobre!

Za nami Wadowice, Niepołomice, Krzeszowice, Proszowice, Tarnów, Tuchów i Olkusz. Czas na południe naszego województwa i Krynicę-Zdrój!

Nastała jesienna pora, robi się coraz zimniej. Zdarzają się jednak piękne i słoneczne dni, które warto, wykorzystać jak najlepiej. Być może weekendowy wypad do Krynicy-Zdroju będzie na to idealnym rozwiązaniem? Moc atrakcji turystycznych, piękne krajobrazy, a do tego wyjątkowa okazja aby zobaczyć naszą wystawę. Tuż obok zmodernizowanej dzięki Funduszom Europejskim Pijalni Głównej, na odnowionym i odrestaurowanym dzięki środkom unijnym Deptaku – od 12 do 20 października zostanie zaprezentowana wystawa „Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie”. Ekspozycja prezentuje małopolskich przedsiębiorców - 26 bohaterów, którzy z sukcesem zrealizowali dzięki Funduszom Unii Europejskiej ciekawe, kreatywne i innowacyjne projekty. Dla wielbicieli nocnych spacerów mamy dobrą informację – nasza ekspozycja jest podświetlona i można ją oglądać od zmierzchu do świtu.

Odwiedź Krynicę-Zdrój i przekonaj się jak wiele udało się tu zrealizować dzięki Funduszom Europejskim! Może i Ty sięgniesz po dotacje i zrealizujesz swój pomysł na biznes! Pamiętaj, że Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie!

Zapraszamy!