Na oświęcimskim rynku zapytasz o Fundusze Europejskie

Kategoria: Wydarzenia
03.08.2016
Jak korzystać z unijnych dotacji? Gdzie szukać środków na założenie lub rozwój firmy? Jak zaplanować inwestycje i przygotować dokumentację projektową? Dziś w Oświęcimiu rusza Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

Panorama1_640.jpg

Do niedzieli, 7 sierpnia, wszyscy odwiedzający namiot Województwa Małopolskiego, ustawiony na rynku w Oświęcimiu, będą mogli porozmawiać ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich. To doskonała okazja do bliższego przyjrzenia się możliwościom wsparcia, jakie daje Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 oraz krajowe programy operacyjne.

Uwaga, przyszli i obecni przedsiębiorcy

Środa, piątek i niedziela to dni dla biznesu. Ci, którzy planują założenie własnej firmy lub jej rozwój, będą mogli poznać ofertę przygotowaną przez Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej w ramach projektów: "Czas na biznes w Małopolsce Zachodniej" oraz "Aktywna Młodzież Małopolski Zachodniej".

MPI-oswiecim1-640.jpg

Walczymy o czyste powietrze

Do namiotu sferycznego zapraszamy także mieszkańców Oświęcimia i powiatu oświęcimskiego, którzy poszukują środków na ocieplanie domu i wymianę starych kotłów na nowoczesne, ekologiczne piece. O możliwych źródłach finansowania tego typu inwestycji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego oraz Programu "JAWOR" powiedzą specjaliści ds. Funduszy Europejskich oraz konsultanci z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. To jedyna taka okazja do zdobycia kompleksowej wiedzy.

Sprawdź terminy, zarezerwuj czas i skorzystaj z możliwości!

Mobilny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich czynny jest na Rynku w Oświęcimiu od 3 do 7 sierpnia. Przyjdź w dogodnym dla Ciebie terminie i porozmawiaj ze specjalistami:

  • środa, 3 sierpnia, godz. 11:00-18:00
  • czwartek, 4 sierpnia, godz. 11:00-18:00
  • piątek, 5 sierpnia, godz. 11:00-18:00
  • sobota, 6 sierpnia, godz. 11:00-18:00
  • niedziela, 7 sierpnia, podczas Festiwalu Funduszy Europejskich – godz. 14:00-19:00

Festiwal Funduszy Europejskich "Małopolska myśli o Tobie" w Oświęcimiu

W niedzielę, 7 sierpnia, do Oświęcimia zawita Festiwal „Małopolska Myśli o Tobie”, podczas którego będzie można spotkać się z beneficjentami Funduszy Europejskich. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Dawid Podsiadło -> przeczytaj więcej o Festiwalu