Wystawa „Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie” odwiedza kolejne miasto Małopolski

22.08.2019
Tarnów to już 5 przystanek wystawy „Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie”. Już od 24 sierpnia zapraszamy na Plac Ofiar Stalinizmu, gdzie będziecie mogli poznać 26 przedsiębiorczych i kreatywnych Małopolan, którzy skorzystali z Funduszy Europejskich.

O czym jest wystawa i dlaczego warto ją zobaczyć?

Rynek pracy, przedsiębiorczość i innowacje to jedne z najważniejszych dziedzin jakie wspiera Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego. Samo miasto Tarnów jest przykładem tego, że swoją przyszłość można budować na fundamentach Funduszy Europejskich. Wśród zrealizowanych projektów warto wymienić m.in. renowację obiektów Muzeum Okręgowego, rewitalizację Parku Strzeleckiego, rozbudowę i modernizację Specjalistycznego Szpitala im. E. Szczeklika w Tarnowie, budowę parkingu Park&Ride, liczne projekty podnoszące kwalifikacje zawodowe, projekt obniżenia poziomu niskiej emisji czy zakup nowych autobusów do obsługi komunikacji miejskiej. Ten rozwój zawdzięczamy również znakomitym pomysłom mieszkańców województwa. Wystawa „Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie” pokazuje 26 przedsiębiorców z Małopolski i zrealizowane przez nich projekty. Są Oni przykładem tego, że środki Unii Europejskiej pomagają osiągnąć sukces i wspierają w realizacji planów. Jeden z nich – Pan Roman Olchawa, właściciel Zakładu Mechanicznego „Precyzja” - pochodzi z Dąbrowy Tarnowskiej, położonej zaledwie 20 km od Tarnowa.

Zobacz wystawę i zainspiruj się!

Przyjdź i poznaj przedsiębiorczych Małopolan! Odwiedź Tarnów i przekonaj się jak wiele udało się tu zrealizować dzięki Funduszom Europejskim! Może i Ty sięgniesz po datacje i zrealizujesz swój pomysł na biznes! Pamiętaj, że Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie!

Gdzie i kiedy można zobaczyć wystawę?

Na Plac Ofiar Stalinizmu w Tarnowie zapraszamy od 24 sierpnia do 1 września.