Zabiegaj o formę, wybiegaj nagrody!

12.10.2021
Obniża poziom stresu, powoduje wydzielanie „hormonów szczęścia” i wydłuża życie średnio o 5-6 lat – bieganie ma wiele zalet, dlatego warto wziąć udział w kolejnej edycji Funduszowych Biegów Rodzinnych. Zapraszamy w sobotę, 23 października do Dubia.

To będzie dobrze spędzony weekend – aktywnie z rodziną, w jesiennej scenerii Parku Dubie.

Grafika przedstawia sylwetki biegaczy. Tekst na banerze: Funduszowe Biegi Rodzinne, Dubie 23.10.2021

Zgłoś się już dziś!

Do walki o podium i główne nagrody mogą stanąć zarówno dzieci, młodzież szkolna, dorośli, jak i seniorzy. Zapraszamy całe rodziny, bo trasy przygotowujemy na miarę możliwości wiekowych.  Od dziś wszyscy chętni mogą zarejestrować swój udział w biegu za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego on-line.

Biegać każdy może

Nawet ci, którzy do tej pory nie mieli do czynienia ze sportem będą mogli poczuć, jak ogromną satysfakcję daje przekroczenie linii mety i jakie pozytywne emocje towarzyszą aktywności sportowej.

Każdy - od profesjonalisty do malucha - znajdzie tu coś dla siebie. Poczynając od biegów dla najmłodszych na dystansie 100 i 300 metrów, po bieg dla młodzieży aż po długi, liczący 10 kilometrów ,,Bieg Główny”. Zaplanowano także „Biegi Seniora” dla osób powyżej 60 roku życia, a także ,,Bieg Towarzyszący” na dystansie 5 kilometrów.

Startujemy od godziny 9:00!

Na terenie Parku Dubie, gdzie zlokalizowane będzie biuro zawodów, każdy z uczestników, który nie zdążył zgłosić swojego udziału przez formularz online, będzie mógł zarejestrować swój start. Przy zgłoszeniu zawodnicy otrzymają pakiet akcesoriów biegacza oraz numer startowy.

Dolina Pstrąga – Park Dubie, która stanie się miejscem sportowych zmagań, to teren z wieloletnią tradycją hodowli ryb. W połowie XIX wieku hrabiowie Potoccy założyli tu najstarszą pstrągarnię w Europie Środkowo-Wschodniej - Pstrągarnię Rózin. Bajkowe otoczenie skał, zieleni i potoku Racławka oraz atrakcyjne zagospodarowanie terenu w alejki spacerowe, geo-ogródek, gry edukacyjne, place zabaw, siłownię na wolnym powietrzu, altany piknikowe i leżaki dają możliwość całkowitego odprężenia się od zgiełku i codziennych obowiązków oraz sprzyjają rekreacji i sportowym zmaganiom. 

Program zawodów

godz. 09:00 – otwarcie biura zawodów
godz. 10:00 – bieg na dystansie 100 m dla najmłodszych (I tura dziewczynki)
godz. 10:15 – bieg na dystansie 100 m dla najmłodszych (II tura chłopcy)
godz. 10:30 – wręczenie nagród dla uczestników biegu na dystansie 100 m 
godz. 10:45 – bieg na dystansie 300 m dla najmłodszych (I tura dziewczynki)
godz. 11:00 – bieg na dystansie 300 m dla najmłodszych (II tura chłopcy) 
godz. 11:15 – wręczenie nagród dla uczestników biegu na dystansie 300 m 
godz. 11:30 – bieg na dystansie 1 km dla młodzieży
godz. 11:45 – wręczenie nagród dla uczestników biegu na dystansie 1 km 
godz. 12:00 – bieg na dystansie 10 km ,,Bieg Główny” oraz na dystansie 5 km ,,Bieg Towarzyszący”
godz. 12:15 – bieg na dystansie 3 km ,,Bieg Seniora”
godz. 13:30 – wręczenie nagród dla uczestników biegu na dystansie 5 km
godz. 13:45 – wręczenie nagród dla uczestników biegu na dystansie 3 km
godz. 14:00 – wręczenie nagród dla uczestników biegu dystansie 10 km
godz. 14:15 – zakończenie zawodów

Wygraj atrakcyjne nagrody!

Dla każdego uczestnika przewidziane są pamiątkowe medale. Osoby które zarejestrują się elektronicznie otrzymają medal imienny. A na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. 

W bezpłatnej strefie zabawy, najmłodsi na pewno nie będą się nudzić. Czekaja na nich gry i zabawy, a także dwa place zabaw, w tym jeden połączony ze ścieżką przyrodniczo-edukacyjną. Dodatkowo porcję dobrej energii dostarczą zajęcia fitness prowadzone przez profesjonalnego trenera.

Zapytaj o fundusze 

Podczas zawodów czynny będzie punkt informacji o Funduszach Europejskich, w którym specjaliści ds. Funduszy bezpłatnie doradzą jak skorzystać z dotacji. Chcesz rozwijać swój biznes? Tworzyć lepsze produkty i usługi? Inwestować w odnawialne źródła energii? Wykorzystaj ten moment na zdobycie wiedzy z pierwszej ręki.