Zielone inwestycje w PPP

09.06.2022
Interesujesz się tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego? Chcesz dowiedzieć się jakie korzyści płyną z realizacji inwestycji w tej formule? 21 czerwca 2022 r. weź udział w konferencji „Zielone Inwestycje w PPP”.

Konferencja Zielone inwestycje w PPP

O konferencji

Jest to cykliczne wydarzenie, na którym w gronie ekspertów i praktyków, przedstawicieli administracji publicznej i sektora prywatnego rozmawiamy o tym, czym jest partnerstwo publiczno-prywatne, jakie korzyści płyną z realizacji inwestycji w tej formule i z jakimi wyzwaniami będziemy musieli się jeszcze zmierzyć. 

Podczas tegorocznej konferencji będziemy między innymi rozmawiać o:

  • finansowaniu projektów PPP – jakie są perspektywy w obecnej sytuacji społeczno – gospodarczej;
  • właściwym zarządzaniu  inwestycjami PPP;
  • zielonych inwestycjach w PPP w Europie;
  • projektach hybrydowych;
  • stanie rynku PPP w Polsce i Europie;
  • wyzwaniach jakie stoją przed partnerstwem publiczno-prywatnym w Polsce. 

Kto może wziąć udział?

Tegoroczne wydarzenie będzie miało charakter otwarty dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego, którzy zgłoszą chęć udziału, w tym przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, administracji rządowej i sektora prywatnego.

Miejsce konferencji

Konferencja „Zielone Inwestycje w PPP” odbędzie 21 czerwca 2022 roku w siedzibie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, przy ul. Wspólnej 2/4 w Warszawie. 

Stacjonarna forma spotkania pozwoli, pierwszy raz po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią na bezcenne osobiste kontakty, wymianę doświadczeń i podglądów. W trosce o bezpieczeństwo naszych gości, podczas konferencji zostanie zachowany wymagany przepisami reżim sanitarny. Wydarzenie będzie również transmitowane on-line. 

Zapraszamy! Wydarzenie bezpłatne! 

Zobacz więcej: 

Formularz rejestracyjny

Ramowa Agenda konferencji PPP