Do 31 lipca można się zgłaszać do konkursu Pracodawca Jutra

Opublikowano: 12.07.2023

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w siódmej edycji konkursu Pracodawca Jutra. Celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie podmiotów, które realizują modelowe inicjatywy edukacyjne z zakresu współpracy biznesu z edukacją. Wnioski można składać do 31 lipca 2023 r.

Konkurs jest skierowany do przedsiębiorców oraz instytucji edukacyjnych współpracujących z przedsiębiorcami, którzy realizowali inicjatywy w obszarze rozwoju pracowników lub upowszechniania idei edukacyjnych. Ważnym jego aspektem jest także wymiana dobrych praktyk w zakresie zarządzania ludźmi w organizacjach oraz tworzenia przyjaznego środowiska pracy, kształtowanego technologią, innowacjami oraz potrzebami zrównoważonego rozwoju.

Tegoroczna edycja konkursu obejmuje dwie główne kategorie: „Rozwój Pracownika” oraz „Ambasador Edukacji”. W ramach każdej z nich wyróżnione zostaną inicjatywy w segmencie mikro i mały przedsiębiorca, a także w segmencie średni i duży przedsiębiorca.

Zwycięzców konkursu poznamy podczas gali finałowej w październiku 2023 r.

Konkurs finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) oraz ze środków budżetu państwa. Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Szczegółowe informacje, a także formularz do zgłoszeń konkursowych dostępne są na stronie PARP: https://www.parp.gov.pl/pracodawca-jutra

Informacja prasowa: https://www.parp.gov.pl/component/content/article/84504:parp-wydluza-nabor-do-konkursu-pracodawca-jutra