webinarium

Webinarium pn. Przegląd naborów wniosków w programie Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027

Opublikowano: 03.04.2024

Dla kogo

Spotkanie informacyjne w formie webinarium jest skierowane do jednostek samorządu terytorialnego, ich związków i stowarzyszeń, jednostek organizacyjnych działających w imieniu jednostek samorządu terytorialnego, podmiotów świadczących usługi publiczne w ramach realizacji obowiązków własnych jednostek samorządu terytorialnego i innych instytucji zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach programu FEM 2021-2027.

Informacje o wydarzeniu

Webinarium odbywa się w czasie rzeczywistym, poprzez platformę Cisco Webex Meetings.

Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 12.04.2024 r. do godziny 12:00

Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail prześlemy Państwu link do zalogowania się na webinarium.

Do webinarium mogą Państwo dołączyć na 15 minut przed jego rozpoczęciem oraz w trakcie jego trwania.
Dostęp do webinarium jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową i nie wymaga ściągania aplikacji na komputer/laptop. Aby wziąć udział w webinarium, należy otworzyć wiadomość e-mail z linkiem i kliknąć ikonę „dołącz z przeglądarki”/„join from your browser”.
W przypadku urządzeń mobilnych typu tablet/telefon prosimy zainstalować aplikację, zgodnie z instrukcją jaka się pojawi na ekranie.
W kolejnym oknie prosimy wpisać swoje imię i nazwisko/ (nazwę użytkownika) oraz adres e-mail.
Następny krok, to autoryzacja możliwości korzystania z mikrofonu i kamery internetowej. Prosimy o wybranie opcji zgodnej z Państwa preferencjami.
W tym miejscu pojawi się też instrukcja korzystania z platformy tj. rozmieszczenie przycisków umożliwiających wybór połączenia audio, wyciszenie mikrofonu czy wyłączenie wideo.  
Następnie mogą Państwo dołączyć do webinarium. W tym celu należy kliknąć przycisk „dołącz do spotkania”/„start a meeting”.

W trakcie webinarium można zadawać pytania:

•    pisząc na udostępnionym na platformie chacie – przez cały czas trwania webinarium,
•    bezpośrednio – w czasie do tego wyznaczonym przez prowadzącego webinarium.

Aby zapewnić odpowiedni komfort uczestnictwa w webinarium i uniknąć zakłóceń związanych z nadmiernym pogłosem w trakcie spotkania, prosimy o wyłączenie mikrofonu. W tym celu muszą Państwo nacisnąć znajdujący się w dolnej części ekranu klawisz z ikonką mikrofonu (opcja „wycisz” /„mute”).
Mikrofon prosimy włączać jedynie do zadawania pytań (opcja „wyłącz wyciszenie”/„unmute”).
W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie nas o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania. Można to zrobić telefonicznie dzwoniąc pod nr 12 616 0 362 lub mailowo pisząc na PIFE.TARNOW@umwm.malopolska.pl.

Szkolenie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich 2021-2027

Program spotkania

Podczas spotkania przedstawimy informacje o obecnych i nadchodzących naborach wniosków w programie Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027
 

Program

pdf

1 strony

487.66 KB

Obowiązujący od
03.04.2024
, - |
Sorry… This form is closed to new submissions.
Organizator wydarzenia
Lokalny Punkt Informacyjny w Tarnowie
Al. Solidarności 5-9
33-100 Tarnów
Polska

Temat

Jak uzyskać dofinansowanie